1
2
3
1
2
3
1
2
3

Ako nakupovať

Ponúkame výhradne len nové autodiely, nedodávame celé komplety ako sú motor, prevodovka, apod.

 

Karosárske diely (kapoty,blatníky, atď) sú vždy v základnej farbe ak nie je uvedené inak.

 

Pri výbere dielu si pozorne pozrite vlastnosti a parametre produktu.

 

Brzdové platničky a čeľuste sa predávajú ako sada na 1 nápravu. Zobrazená cena je za sadu ak nie je uvedené inak.

 

Brzdové kotúče, bubny, tlmiče pérovania majú uvedenú cenu za 1 kus. Je potrebné objednávať 2 kusy. Sú však aj výnimky, kedy sa objednáva osobitne po jednom kuse na ľavú a pravú stranu.

 

Brzdové platničky a kotúče sú veľmi zložitý artikel. Na 1 typ vozidla môžu byť aj 3 rôzne brzdové systémy. Tým sa líšia rozmery platničiek aj kotúčov.

 

Pozorne si pozrite parametre produktu a neobjednávajte náhodne ak neviete presne aký typ máte montovaný na aute, predídete tým zbytočným reklamáciám.

 

Tovar nemusí byť 100% dostupný, vzhľadom na posunutú aktuálnosť skladových zásob. (cca 24h)

 

Zásielky posielame výhradne kuriérskou službou UPS, nie Slovenskou poštou.

 

Ľavá strana je strana vodiča, Pravá strana je strana spolujazdca.

 

Do vyhľadávacieho pola treba písať časť názvu hladaného uni dielu alebo kód produktu. Zbytočne budete do pola vkladať napr. dvere alebo snímač keď program nepozná vaše auto. Po zvolení Vášho auta si jednoducho nájdete potrebný diel v pripravenom zozname náhradných dielov usporiadaných v logických kategóriách. Zaradenie produktov podľa áut a jednotlivých skupín zabezpečuje Nemecká skupina TecAlliance, preto sa veľmi ojedinele môže stať, že vybraný náhradný diel nepasuje na zvolené vozidlo. V tomto prípade žiaľ do databázy zasahovať nevieme, preto osočovať telefonického operátora za vzniknuté problémy nie je na mieste. 

 

 

Nakoľko sa medzi výrobcami vytvorili rôzne aliancie, môže sa stať že v balení bude namiesto pôvodného výrobcu zabalený "konkurenčný" produkt. Žiadame zákazníkov aby tento čin výrobcov akceptovali. svet-autodielov.sk v žiadnom prípade nemá záujem ponúkané produkty prebalovať alebo inak upravovať.

 

 

Tovar expedujeme nasledujúci pracovný deň od objednania a následne je do 24 hodín doručovaný kuriérskou spoločnosťou UPS

PRIHLÁSIŤ SA K ODBERU

2017 svet-autodielov.sk